خرید کود ادونس مایع

کود مایع ادونس

خرید کود ادونس مایع از یک منبع کاملا طبیعی و ارگانیک ساخته شده است. لازم به ذکر است که منبع اصلی این نوع کود به فرم زغال سنگ بوده که از منطقه ای در کشور کانادا استخراج می شود. استفاده از این نوع کود به نوعی موجب افزایش راندمان ریشه و هوادهی آن می شود.

تماس با ما

چرا که این کود برای گیاهان مواد معدنی را به خوبی فراهم می کند. همچنین جهت استفاده در خاک های با محتوای کم گزینه ای بسیار مناسب و ایده آل به شمار می آید. با شما هستیم با معرفی بهترین انواع کود های ادونس مایع

کود مایع ادونس اصل وارداتی میکر. بلوک گرو

نگاهی اجمالی بر فاکتورهای موثر بر قیمت و خرید کود مایع ادونس 

 

کود مایع ادونس با توجه به کارایی و کیفیت بالایی که دارد از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. در واقع فاکتورهای موثری بر روی قیمت این نوع کود تاثیرگذار هستند. اصل و مرغوب بودن یکی از این عوامل می باشد. همچنین نوع این کود از دیگر عوامل موثر بر روی قیمت آن است. زیرا امروزه شاهد انواع مختلفی از این کود مایع هستیم. همچنین جهت خرید این نوع ماده مغذی لازم است فروشگاه های معتبر و نام آشنا را انتخاب نمایید.

 

(تاثیر کود مایع ادونس بر رشد گیاهان)

خرید کود ادونس مایع اصل وارداتی

آشنایی با انواع مختلف کود مایع ادونس 

کود مایع ادونس

بهتر است بدانید کود مایع ادونس دارای انواع مختلفی همچون کود مایع ادونس بی -۵۲، کود مایع بیگ باد سبز، کود بادی فکتور ادونس، کود باداینگنتور ادونس، کود فینش ادونس و کود مایع ادونس آبنبات چوبی می باشد. از اینرو به صورت مختصر با برخی از این انواع آشنا خواهیم شد.

کود جنرال هیدروپونیک

کود جنرال هیدروپونیک دارای سه پک یا دسته بندی به نام های

ست ترای پک یا سه تایی

  • گرو
  • میکرو
  • گلوم

میباشد.

خرید کود جنرال

کود جنرال هیدروپونیک یکی از موثر ترین کود ها برای افزایش روشد و سرعت بالاتر در گلدهی و محصول دهی کشاورزی است و طرفداران آن به آن کاملا آشنا هستند

محصولات تقلبی در بازار کود کشاورزی بسیار زیاد شده , لذا در خریداری این محصولات از مراکز معتبر دقت لازم را به عمل آورید.

خرید کود جنرال تری پک

خرید کود overdrive

Overdrive شامل یک مجموعه عالی و فوق العاده از مواد تشکیل دهنده قدرتمند جهت افزایش بهره وری، شکوفایی و تحریک گیاهان است. از آنجا که همه گیاهان در کنار دوره اوج خود به صورت طبیعی دارای یک دوره افت هستند، از اینرو با استفاده از  Overdrive به راحتی می توانید از روند طبیعت جلوگیری نمایید. یعنی به راحتی می توانید گیاهان را به دوران اوج تولید در اواخر فصل برسانید. در حالت کلی می توان گفت Overdrive یک فرمول تقوبت برداشت بوده که تا به امروز مورد استفاده تعداد وسیعی از تولید کنندگان قرار گرفته است.

خرید کود بیگ باد اصل وارداتی در سایت ادونس 

مایع تقویت کننده Big Bud Bloom با نسبت صحیح پتاسیم، فسفر، منیزیم و گوگرد ساخته شده است، مواد غذایی فوق العاده ای که سیستم تولید گل را در گیاهان شما تقویت می کنند.

حاوی ۲۰ اسید آمینه مختلف است که بلوک های سازنده پروتئین ها و سایر عوامل مهمی هستند که رشد گل ها را تغذیه می کنند و از سلامت گیاه حمایت می کنند تا گیاهان شما به طور کلی قوی تر شوند.

مایع تقویت کننده Big Bud Bloom همچنین دارای اسید اسکوربیک برای تحریک فرآیندهای متابولیک در گیاهان شما است.

خرید کود بیگ باد

 

خرید کود بایوبیز

Biobizz Bio pH Plus مخصوصاً برای کشاورزی ارگانیک طراحی شده است.
Biobizz pH Plus به عنوان نتیجه ای از فرمولاسیون مبتنی بر اسیدهای هیومیک جمع آوری شده از منابع طبیعی برای تولیدکنندگان که می خواهند بذر خود را تا زمان برداشت ارگانیک نگه دارند ، ایجاد شده است.
در کشاورزی ارگانیک ، اصلاح طبیعی pH برای گیاهان برای جذب بیشتر مواد مغذی مهم است. فرمولاسیون طبیعی Biobizz pH Plus به شما امکان می دهد pH را بدون آسیب رساندن به میکروارگانیسم های موجود در خاک تنظیم کنید.
برای استفاده در کلیه رسانه های در حال رشد مناسب است.
Biobizz pH Plus برای استفاده در دوره رشد و گلدهی نیز مناسب است.

چگونگی خرید کود جنرال هیدروپونیدک

 

کود جنرال به دلیل تحریم ها و بازار به هم ریخته داخلی بسیار کم و در صورت وجود دارای قیمت های فضایی هستند اما مرکز خرید و فروش ادونس با قیمت های مناسب میتواند کود جنرال را به دست مصرف کننده واقعی برساند

دلیل قیمت های مناسب , واردات مستقیم این محصول به دست مرکز کشاورزی ادونس است .

 

 

کود مایع ادونس بی –۵۲

 

این نوع کود نوعی بهبود دهنده بسیار عالی و قوی محسوب می شود که در بردارنده روغن زیتون، فولیک اسید، هیومیک اسید و سایر مواد مغذی است. لازم به ذکر است که ویتامین بی موجود در این نوع کود به نوعی موجب ایمنی و تقویت گیاه می شود از اینرو باغبانان از آن جهت تغذیه و تقویت گیاهان گلده،گیاهان سبز و برگی و  نهال استفاده می کنند.

 

همچنین این ماده جوانسازی سلول های گیاه را به دنبال دارد، زیرا موجب کاهش تنش و استرس در گیاه می شود. در واقع  ویتامین بی۱ دارای نقش بسیار مهمی در تولید کربوهیدارت می باشد که عنصری ضروری برای رشد گیاه به شمار می آید.

 

 

کود مایع بیگ باد سبز

 

: نوع دیگری از کود مایع ادونس کود مایع بیگ باد سبز است که نوعی تقویت کننده گیاه محسوب می شود.  بیشتر ترکیبات این نوع کود مواد شیمیایی می باشد که شامل فسفر و پتاسیم بوده و دارای نیتروژن نمی باشد. استفاده از این نوع کود مایع ادونس باعث افزایش سطح پتاسیم و فسفر در گیاه می شود که آثار مختلفی همچون متراکم تر شدن گیاه، افزایش سایز گیاه و سنگین تر شدن حجم میوه را به دنبال  دارد.

 

 

کود بیگ باد بنفش ادونس:

این کود برای دوران گلدهی مورد استفاده قرار می گیرد و کاملا ارگانیک می باشد. این نوع کود مایع شامل ریز مغذی هایی همچون منیزیم، اسید امینه، سولفور و کلسیم است. همچنین مواد اصلی تشکیل دهنده آن فسفر و پتاسیم می باشد. استفاده از این ماده مزیت های بسیاری را به دنبال دارد به گونه ای که باعث افزایش سطح گلدهی و میوه دهی شده و طعم و مزه مناسب و بی نظیری را در محصولات خلق می کند.

 

 

کود بادی فکتور ادونس: استفاده از این نوع کود باعث تعادل در گیاه  می شود زیرا حاوی منیزیم می باشد. همچنین استفاده از آن به نوعی  از زردی برگ ها در امتداد حاشیه های گیاه جلوگیری کرده و پیچ خوردگی برگ های جوان در قسمت های بالای گیاه را بر طرف می کند.

 

آشنایی با طریقه مصرف کود ادونس

 

استفاده درست و اصولی از این نوع کود مایع به راحتی می تواند محصولات تولیدی شما را تقویت کند، زیرا سرشار از مواد مغذی برای همه انواع گیاهان است. از اینرو بهتر است از هر کدام از انواع مختلف کود مایع ادونس متناسب با گیاهان مورد نظر استفاده شود.

 

در واقع نحوه مصرف کردن این کود شیوه خاصی دارد که قبل از استفاده می توانید با کارشناسان مجرب در این زمینه مشورت لازم را داشته باشید. این گروه بهترین مشاوره درباره انواع کودهای مایع ادونس را به شما خواهند داد.

(تاثیر کود مایع ادونس بر خاک)

 

 کود هسی

 

بهتر است بدانید کود مایع هسی یکی از با کیفیت ترین کودها بوده که محصول شرکت  hesi Plantenvoeding است. این نوع کود هسی یک منبع تغذیه ای عالی برای گیاهان است چرا که در بردارنده مواد ارزشمندی چون آنزیم ها، آمینو اسیدها و قند گیاهی می باشد. لازم به ذکر است که این نوع کود مواد ضروری و حیاتی را در گیاهان به خوبی تولید می کند.

 

Overdrive

 

Overdrive شامل یک مجموعه عالی و فوق العاده از مواد تشکیل دهنده قدرتمند جهت افزایش بهره وری، شکوفایی و تحریک گیاهان است. از آنجا که همه گیاهان در کنار دوره اوج خود به صورت طبیعی دارای یک دوره افت هستند، از اینرو با استفاده از  Overdrive به راحتی می توانید از روند طبیعت جلوگیری نمایید.

 

یعنی به راحتی می توانید گیاهان را به دوران اوج تولید در اواخر فصل برسانید. در حالت کلی می توان گفت Overdrive یک فرمول تقوبت برداشت بوده که تا به امروز مورد استفاده تعداد وسیعی از تولید کنندگان قرار گرفته است.

فروش تمامی محصولات کود ادونس مایع ارسال به سراسر ایران

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B pH Perfect 1 L

۳۱۰.۰۰ 
در انبار موجود نمی باشد

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients CarboLoad 250 ml

۵۱.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients Big Bud Coco 500 ml

۲۴۸.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients Ancient Earth 1 Lt

۲۲۰.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients Sensizym 500 ml

۱۸۷.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients Connoisseur Grow A-B pH Perfect 500 L

۲۲۰.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients Sensi Grow Coco A-B pH Perfect 1 L

۳۱۰.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients CarboLoad 500 ml

۱۴۵.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients Sensi Grow Coco A-B pH Perfect 500 ml

۱۷۵.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients CarboLoad 500 ml

۱۳۵.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients Jungle Juice Bloom

۹۸.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients CarboLoad 1 L

۲۳۵.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients Kushie Kush 1 Lt

۵۱۸.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients Sensizym 1 L

۳۶۰.۰۰ 

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients Jungle Juice Grow A-B

۱۷۵.۰۰ 
در انبار موجود نمی باشد

محصولات ادونس مایع کود Advanced nutrients

Advanced Nutrients CarboLoad 250 ml

۵۱.۰۰ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.