خرید کود کشاورزی بایو بیز BIOBIZZ تهران و ایران

بایو بیز

خرید کود کشاورزی بایو بیز BIOBIZZ تهران و ایران

Biobizz AlgaMic؛ این ماده مغذی گیاهی است که به گیاه شما کمک می کند تا مشکلاتی از قبیل تغذیه ، بیماری ، کمبود ، تغییر دما و رطوبت را از بین ببرد. به طور کلی گیاهان عاری از استرس و خوشبو میوه های فراوان و خوشمزه ای دارند. AlgaMic این را تضمین می کند. همچنین باعث می شود برگهای گیاه شما سبزتر شوند ، بنابراین کلروفیل ها بهتر عمل می کنند. جلبک؛ این ماده کم جلبک جلبک تشکیل شده از ویتامین ها ، ریز مغذی های حاوی گیاه و نشانه های آمینه است .

برای استفاده در کلیه رسانه های در حال رشد در دوره های رشد و گلدهی مناسب است. همچنین می تواند به عنوان یک افزودنی برگ مورد استفاده قرار گیرد.

 

BioBizz Alg A Mic

BioBizz Alg A Mic یک ماده مغذی گیاهی مایع آلی و تقویت کننده است که به از بین بردن مشکلات گیاهان مانند تغذیه ، بیماری ، کمبود ، تغییر دما و رطوبت کمک می کند. این گیاه با دقت آماده شده است تا گیاهان زیبا را به طور طبیعی پرورش دهد.

  • تولید شده توسط BioBizz ، یکی از مارک های پیشرو در هلند.
  • با استفاده از نرم افزار مطبوعات سرد به دست آمد.
  • مواد غذایی گیاهی ارگانیک گواهی شده است.
  • برای استفاده در دوره رشد و گلدهی مناسب است.
  • این باعث افزایش سلامت گیاهان و تقویت ایمنی می شود.
  • این ماده فقط دارای ریز مغذی های طبیعی ، ویتامین ها ، هورمون ها و اسیدهای آمینه است.
  • این نتایج عالی در استفاده از محصولات BioBizz می دهد.

محتوا:

Biobizz Alg-A-Mic کنسانتره به دست آمده با استفاده از پرس سرد به جای حلال های شیمیایی جلبک دریایی است که تقریباً ۵۰۰۰ سال است که به عنوان کود ، دارو و مواد غذایی استفاده می شود. این جلبک دریایی مخصوص که فقط در مناطق خاصی از جهان رشد می کند کاملاً ارگانیک است.

با توجه به مقادیر کم NPK ، انتظار نمی رود که با مشکل مصرف بیش از حد مواجه شود.

BioBizz Alg A Mic چگونه کار می کند؟

BioBizz Alg A Mic ترکیبی از کودهای آلی و مواد مغذی لازم برای دوره گلدهی گیاهان رشد یافته در خاک است. این ماده حاوی مواد شیمیایی نیست ، بلکه فقط مواد غذایی طبیعی است.

یافت شده در Biobizz Alg-A-Mic؛ غلظت جلبکهای تحت درمان با مطبوعات متشکل از ویتامین ها ، ریز مغذی های حاوی گیاهان و اسیدهای آمینه که باعث تقویت نشاط می شوند ، گیاهان شما را از استرس دور می کنند و آنها را نیرومند نگه می دارد. بنابراین ، گیاهان سالم با راندمان بالا کار می کنند.

همچنین کلروفیل را تحریک می کند و به گیاهان کمک می کند تا برگ های سبز تری داشته باشند و در نتیجه سرعت فتوسنتز را افزایش می دهند.

چگونه می توان از BioBizz Alg A Mic استفاده کرد؟

BioBizz Alg A Mic به طور عمده در دوره رشد و گلدهی گیاهان رشد یافته در خاک با رقیق کردن محصول ۲-۵ میلی لیتر در ۱ لیتر آب مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این ، ۱-۳ میلی لیتر BioBizz Alg-A-Mic را می توان در ۱ لیتر آب رقیق کرد و از آن به عنوان اسپری برگ استفاده کرد. قطعاً برای استفاده مستقیم از بطری مناسب نیست. همیشه تمام مواد مغذی ، محرک و مکمل ها را به آب خوراک اضافه کنید ، سپس خوب مخلوط کرده و مدتی صبر کنید.

همانطور که پیشنهاد شد ، سلامتی و رشد گیاهان در حال رشد طبیعی هنگام استفاده از سایر کودهای BioBizz چشمگیر خواهد بود.

کود چیست ؟

بهتر است بدانید کود ارگانیک از مواد آلی بر پایه کربن تشکیل شده و دارای منشا طبیعی است. همچنین این نوع کود طبیعی بوده و از مواد زنده به دست می آید که شامل پسماندهای گیاهی و فضولات حیوانی می باشد. لازم به ذکر است که این کود شامل فرآورده‌های مختلف ارگانیسم‌ های زنده موجود در طبیعت نیز می شود. به نوعی که از زغال سنگ، مواد آلی جنگل، جلبک‌ های دریایی، منابع طبیعی و … گرفته شده است. همچنین به نوعی می توان گفت امروزه شاهد استفاده چشمگیری از این ماده مغذی هستیم. کودهای ارگانیک با منابع گیاهی همچون ورمی کمپوست و کودهای ارگانیک با منابع حیوانی از انواع کودهای ارگانیک آلی به شمار می آیند. خرید کود کشاورزی بایو بیز BIOBIZZ تهران و ایران

(نمونه ای از کود)

کود شیمیایی چیست؟

خرید کود کشاورزی بایو بیز BIOBIZZ تهران و ایران بهتر است بدانید کودهای شیمیایی دارای یکسری مواد مغذی بوده که به صورت شیمیایی تولید می شوند. به جرات می توان گفت تولید این کود انقلابی را در افزایش تولید محصولات زراعی و کشاورزی خلق نموده است. این نوع کودها در دو رده عناصر کم مصرف گیاه (میکرو المنت) و عناصر پر مصرف گیاه یا ماکرو المنت قرار دارند. لازم به ذکر است که عناصر کم مصرف شامل مس، بر، آهن، روی و منگنز می باشند. همچنین عناصر پر مصرف در بردارنده منیزیم، کلسیم، ازت، پتاسیم و فسفر است. بد نیست بدانید کود کامل به کودهایی گفته می شود که این عناصر را به نسبت متناسب دارا باشد. نکته قابل توجه این است که قبل از انتخاب و مصرف کودهای شیمیایی لازم است با انواع آن شناخت لازم و کافی را داشته باشید

 

ارسال رایگان از ترکیه به صورت مستقیم به سر تا سر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.